Обмежене тестування 2024.07.23; be8a26
Нова ера
Counter-Strike
починається цього літа
Counter-Strike 2 — це найбільший технічний стрибок в історії Counter-Strike, що забезпечить нові особливості та оновлення на прийдешні роки.

Усі нові особливості гри стануть відомі під час офіційного випуску цього літа, але шлях до Counter-Strike 2 розпочинається вже сьогодні з обмеженого тестування, доступного для відібраних гравців у CS:GO. Це тестування має виявити всі можливі проблеми перед всесвітнім випуском гри.

Цього літа Counter-Strike 2 стане безкоштовним оновленням для CS:GO, яке включатиме всі переваги попередньої гри. Тож збирайте спорядження, відточуйте навички й готуйтеся до нового.

Читайте далі, щоби довідатися про деякі особливості обмеженого тестування Counter-Strike 2!
Гра змінюється
Димові гранати тепер є об’ємними динамічними об’єктами, що взаємодіють із середовищем і реагують на освітлення, постріли та вибухи.
Ігролад
Тепер дим може взаємодіяти з іншими ігроладними подіями, створюючи нові можливості. Кулі й осколкові гранати можуть виштовхнути дим для його концентрації в одному місці чи створення тимчасової видимості в іншому.
Природне заповнення простору
Тепер дим поширюватиметься через відчинені двері та розбиті вікна, вниз і вгору сходами, довгими коридорами, а також поєднуватиметься з іншим димом.
Реакція на освітлення
У Counter-Strike 2 частки диму працюють з єдиною системою освітлення, що дозволяє отримати реалістичніше освітлення й кольори.
Що бачите, те й отримаєте
Частота тіків (тактова частота) сервера більше не впливає на рух, стрільбу чи кидання.
В основу Counter-Strike 2 закладені «підтікові» оновлення. Раніше сервери оцінювали зміни на мапі лише в певні часові інтервали, що звалися «тіками». Нині завдяки архітектурі підтікового оновлення в Counter-Strike 2 сервери миттєво дізнаються про початок руху, пострілу чи кидка гранати.

У результаті цього незалежно від частоти тіків ваш рух і стрільба відбуватимуться завжди однаково, а гранати щоразу падатимуть куди слід.
Ваші предмети в новому світлі
Увесь ваш інвентар CS:GO буде перенесено до Counter-Strike 2. Ви не лише збережете всі предмети, які збирали роками, а й побачите їх в оновленому вигляді завдяки освітленню та текстурам Source 2.

Окрім підтримки старих моделей і оздоблень уся зброя отримає нові високороздільні моделі, що має особливо покращити вигляд деяких оздоблень.
Високоякісні візуальні ефекти
Усі візуальні ефекти — від інтерфейсу до ігроладу — було перероблено.
У Counter-Strike 2 оновлено всі візуальні ефекти. Системи освітлення й часток Source 2 дали новий вигляд і поведінку воді, вибухам, вогню, диму, спалахам пострілів, повітряним слідам куль, ефектам влучання тощо.
Графіка ігроладних елементів
У Counter-Strike 2 було перероблено найважливіші візуальні ігроладні елементи з метою покращення виразності. Влучання куль тепер добре видно з віддалі, а сліди крові, що з часом тьмяніють, дають вам більше інформацію про ситуацію на мапі.
Ефекти оточення
Насолоджуйтеся цілковито зміненими вибухами, вогнем, світлом від C4 тощо. Завдяки рушію Source 2 та сучасному обладнанню ефекти оточення в Counter-Strike 2 виглядають реалістичніше й узгодженіше.
Покращення інтерфейсу
Інтерфейс у Counter-Strike 2 було повністю перероблено, зокрема всюди додано свіжі візуальні ефекти. Покращення не лише гарно виглядають, а й передають важливу інформацію про стан гри.
Точний звук
Перероблено, збалансовано, перезаписано
Звуки в Counter-Strike 2 перезаписано, щоби вони краще відповідали фізичному середовищу, були виразнішими й передавали більше інформації про ситуацію в грі. Ми також збалансували їх для комфортнішого слухового сприйняття.
Буде більше
Обмежене тестування оцінюватиме лише частину особливостей і функцій Counter-Strike 2, щоби виправити суттєві проблеми до літа. Та буде більше. За кілька місяців ми розкриємо всі подробиці про Counter-Strike 2 і вже не можемо дочекатися, щоби поділитися ними.